08 Şubat 2014
Yorum Yap
#2283619

Vodafone Firmalara İletişim Bilgilerimizi Veriyor

Son günlerde telefonuma artarak gelen reklam sms'leri iyice sıkıntı verdiği için bu firmaları arayarak telefonuma nasıl ulaştıklarını sordum. Biri cinsel ürünler satarken diğeri de Avrasya Sağlık diye bir firmaydı. İkisinden de aldığım cevap operatörlerden bilgilerinizi satın alıyoruz yönünde oldu ve son görüştüğüm firma ile yaptığım konuşmayı kayıt altına aldım.


Vodafone yetkilileri iznim ve rızam olmadan sizde gizli kalması gereken bilgileri 3. şahıslar ile ne hakla paylaşmaktasınız. Bu hakkı nereden buluyorsunuz. Siz sms'den para kazanacaksınız diye bize bu rahatsızlığı verme hakkını nereden buluyorsunuz?

A.ilke 93 Okunma

Cevaplar

  • A.ilke14 Mayıs 2014

    Hiçbir yere email yollamadınız ve izinsiz reklam mesajları hala geliyor.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler