30 Ocak 2015

Vodafone Fındıkzade Şubesinden Şikayetçiyim!

16.01.15 tarihinde Vodafone Fındıkzade şubesinden cihaz kampanyası ile HTC Desire 816 aldım. Cihaz arızalı çıkınca 2 gün sonra iade edip, değişimini istedim. Kutuya ve faturaya gerek olmadığını, bir hafta içinde cihazın bana teslim edileceğini söylediler. Cihazı teslim tarihimden ancak 3-4 gün sonra servise gönderdiklerini öğrendim.

Servisi aradığımda kutu ve fatura olmadan değişimin yapılamayacağını söylediler. Fakat şube ısrarla gerek olmadığını söyleyerek kutuyu teslim almadı, kendi imkanlarımla kutuyu servise iletmek durumunda kaldım. İki haftadır kullanamadığım ve en az iki hafta daha kullanamayacağım bir cihazın ödemesini yapıyorum. Bana zaman kaybettiren şubenizden şikayetçiyim.

Özgün 334 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön