29 Aralık 2014

Vodafone Fazlasıyla Ücret Kesintisi!

Telefon hattımın paket bitim gününde anlamadan 764 kilobayt (kb) internet kullandığım için 11 TL ücret kesintisi yapıldı. Daha sonra çocuk kandırma gibi mesaj geliyor. 11 TL internet kullandınız 23,59'a kadar internete girmek serbest diye. Ücretimin iadesini istiyorum. İade olmadığı takdirde 20 ocakta Vodafone hattını kapatacağım. Saçma sapan ücretlere son vermek için.

Hami 997 Okunma

Cevaplar

  • Hami05 Ocak 2015

    Beyler aradım 542 yi. Cevap kural öyleymiş. Çok kötü müşteri hizmetleriniz var. İlgi sıfır. Yapacağımız bir şey yok cevabı. Hak etmediğin ücreti almışsın. Hak etmediğim muamele ile beni karşı karşıya bırakıyorsunuz.

  • Hami31 Aralık 2014

    Bu ne ilgisilizlik gerçekten. Hiç şikayet alındı mesajı göndermeseydiniz daha iyiydi. Hakkımı istiyorum ben. Yaptığınız kesinti kapitalizm den farklı değildir.

  • Vodafone Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön