20 Şubat 2014

Vodafone Fazladan Ücret Kesti!

1 ay önce taşıdığım hattımdan 6 lira fazla ücret tahsil edildi. Çağrı merkezini aradığımda internet kullandığım için kesildiğini söylediler fakat ben hiç internete girmediğimi bunu ispatlamalarını istediğimde kem küm ettiler.


Eşimle birlikte 2 hattımızı İstinye Park'ta bulunan iletişim merkezin de Vodafone'a taşıdık ikimizde 25'er lira yüklettik 1 lirada Vodafone hediye etti hattımızda 26 lira vardı sonra oradaki arkadaşın yönlendirmesiyle 19 lirası her yöne 500dk kampanyasına 6 lirasını da Vodafone'lularla 1000 dk kampanyasında kullandık. İkimizin hattında da 7 lira kaldı fakat ertesi gün benim hattımda hiç tl kalmamıştı ama eşimin 7 lirası hala duruyor. Bunu bana izah etmenizi istiyorum..

Gamze 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön