06 Şubat 2014 #2279789

Vodafone Fazladan Ücret İstiyor

Faturalı Vodafone hattımı faturasıza çevirdim. Dönüşümünü yapmadan önce müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede özellikle herhangi bir ekstra ücret çıkıp çıkmayacağını sordum. Bana sadece fatura tutarım olan 34 TL'yi ödeyeceğim söylendi. Bugün gelen fatura bilgisiyle şaşkına döndüm. 50,30 TL fatura kesilmiş. Nedenini sorduğumda faturasız hatta geçtiğim için tarafıma 11 aylık tesis kullanım ücreti olarak 16,30 TL fatura çıkarılmış.


Bununla ilgili bilgi verilmediğini ve bu ödemeyi yapmak istemediğimi belirttim. Dünya devi olduğunu iddia eden Vodafone tarafından kandırıldım. Fazladan ödeme yapmayacaksınız denmesine rağmen faturama 16,30 TL ek maliyet çıkarılmış. Bunun iptalini istiyorum.

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön