25 Ocak 2014 #2256610

Vodafone Fazladan 1 Fatura Gönderdi

2013 8. ayının sonunda Vodafone hattımı başka operatöre taşıma için maksimum taşıma süresi olan 6 günü hesap ederek başvurdum, bu süre 6 eylül 2013 günü doluyordu fakat hat 7 eylül 2013'ün ilk saatlerinde taşınabildi. Dolayısıyla Vodafone yeni dönem faturası kesti, aradaki 4-5 saatlik süre içinde ne 1 kb data, ne 1 sms, ne 1 sn. konuşma gerçekleştirilmediği halde fatura sabit kalmış, gecikmeye düşmüş. Birkaç gün önce hem beni hem eşimi 4440542 hattından arayıp; "niye ödemediniz? dosyalar hazır, yarın 17:00'ye kadar ödemezseniz avukata verilecek, masraflar da sizden alınır" şeklinde konuştular. Faturayı ödedim, şimdi ben hakkımı aramak için mahkemeye başvuruyorum. Şikayetçiyim.

Mehmet 481 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön