27 Ocak 2014 #2258901

Vodafone Fazla Ücretlendirme Yaptı

Aylık 79 tl gelmesine rağmen faturam yurt dışı pasaport paketi ile dakikalarınızı kullanabiliyorsunuz günlük 9,90 tl dediler ve bu paketin geçerli olduğu ülke Almanya'da 2 gün kullandım. Faturama ek olarak 19.8 tl gelmesi gerekirken yani faturamın 79+telsiz vergisi 1,30 +19,8 eşittir 100.1 tl olması gerekirken 265 tl fatura yansıtılmış. Geri Turkcell'e geçeceğim bu yapılandan dolayı.

Semi 41 Okunma

Cevaplar

 • Semi10 Mart 2014

  Hiçbir çözüm üretilmedi zaten fatura ve görüşme kayıtlarının incelenmesi için mahkemeye verdim ve hattımıda en iyi çözüm olarak TURKCELLe taşıdım herkese tavsiyem sakın vodafone kullanmasınlar pişman olurlar !

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.02.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Semi31 Ocak 2014

  Hala ne arayan var ne soran 10 gün sonra görüşürüz hiçbir zaman bir turkcell kalitesinde olamıyacaksınız !

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön