07 Şubat 2014 #2280871

Vodafone Fazla Ücret Talep Ediyor!

Hattımı 04.02.2014 tarihi itibariyle Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Vodafone'la olan taahhüdüm 31.01.2014 itibariyle bitiyordu. Vodafone'dan Avea hattına numara taşıma işlemi yaklaşık 4 gün süreceği için tarafıma Vodafone'dan bir fatura daha gelmemesi için 31.01.2014 de müşteri hizmetlerini aradım ve faturalı olan hattımı kontörlü yaptırdım.


Kontörlü hatta geçince de 1 yıllık (2014) telsiz bedelini toptan faturama yansıtmışlar. Sadece 4 gün Vodafone'da kontörlü hat kullanmış durumdayım ve sadece şubat döneminin telsiz bedelini talep edebilirler. 4 Şubat'ta Avea'ya geçtiğim için Vodafane'dan gelen faturanın yeniden düzenlenmesini ve yansıtılan telsiz bedelinin 11 aylık kısmının kaldırılmasını istiyorum.

Harun 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön