03 Şubat 2014 #2273426

Vodafone Fazla Ücret Alıyor!

6 ocak 2014 tarihinde taahhüdüm dolacaktı. 2013 Aralık ayının son haftasında Vodafone'dan arandım,ocak ayında taahhüdümün biteceği hatırlatmasını yaptılar devam edip,etmeyeceğim soruldu. Bende aynı işlemle Vodafone'da kalacağımı bildirdim. 9 ocakta tekrar aradılar, devam edip etmeyeceğim soruldu. Bende daha önce arandığımı geçtiğimi söyledim. Onlarda işlem yapılmadığını söylediler. İşlem yapılması için izin verdim. Daha sonra gelen faturanın normal ücreti 2 katı olan 48.80 tl geldiğini öğrendim. İlk işlemi yapmayanların suçu olan fazla paranın araştırılarak tarafıma iadesini aksi halde, aboneliğimi tekrar gözden geçireceğimi ve bu sorumsuzluğu herkese aktaracağımı bildiriyorum.

İbrahim 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön