28 Ağustos 2014

Vodafone Fazla Tahsilat İadesi!

5430037*** tek fatura numarasında neden alındığını bilmediğim 58,26 tl iadem için 23/06/2014 tarihinde 1-5779574259 no'lu kayıt açıldı. İade gelmediği için 07/07/2014 tarihinde tekrar aradığımda tekrardan açılmış olan kaydı güncelleme yaptılar.


Bugün ayın 27/08/2014 ve yine sonuç alamadım ve tekrardan kaydı güncellediler. Kurumunuz değişik problemlerden dolayı defalarca aramama rağmen kurumsal bir müşteri temsilcisinin bir kez olsun geri dönüş yapmamasını çok garip buluyorum.


Diğer operatörden kurtuldum derken kurumunuzda yaşadığım problemler ile ilgili muhatap bulamamaktan şikayetçiyim. Yukarıdaki problemim ve kaydını açtırdığım diğer problemlerimin için ne dönüş yapıldı.

Yaşar 181 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön