29 Ocak 2014 #2262793

Vodafone Fazla SMS Ücreti Aldı!

555474**** no'lu telefonuma sms parası olarak 276 tl para geldi ve bende aradım neden bu kadar faturam olmuş diye bana normal bey efendi atmışsınız sms dediler. Bende abana detay gönderin dedim gönderdiler baktım ki bazı telefonlara 6 bazılarına 4 bazılarına ise 8 kez sms gitmiş olduğunu gördüm. Nedenini sordum inceledik yanlışlık yoktur dediler.


Benim telefonumda 100'e yakın arkadaşıma sms attığımı biliyorum ama nedense 698 tane sms atmış olduğum ortaya çıktı. Bu olay yaklaşık 3 veya 4 ay önce aynen yine tekerrür etti. Bu seferde yurt dışı sms atmışsınız dediler ödedim. Yardımcı olmanızı istiyorum basit kelime ile geçiştiriyorlar ödeyeceksin diyorlar.

Musa 48 Okunma

Cevaplar

  • Musa10 Şubat 2014

    vadafone bana geri dönüş yaptı fakat her zamanki gibi aynı şeyi söylüyorlar inceledik tarafımızca hata bulamadık dediler bize hata yok siz sms atmışsınız dediler ve ödememi istediler en kısa zamanda aksi takdirde avukat işlemlerimize başlayacağız ödemezseniz dediler bu işlem için şikayetim var dan yardımcı olmalarını istiyorum .esen kalın.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön