16 Temmuz 2013

Vodafone Fazla Ödenen Ücretin İadesi Yapılmadı!

Mayıs ayı Vodafone faturam 83,40 TL geldi. Otomatik ödeme talimatı yapmıştım, faturanın son ödeme tarihinde bana mesaj geldi ve faturamın ödenmediği belirtildi. Bende diğer bir kredi kartımla ödemeyi yaptım. Sonra iki kredi kartı ile ödeme yapıldığını tespit ettim ve Vodafone'u arayarak fazla ödemenin iadesini istedim. Durumu doğrulayarak bana dilekçe yazmam gerektiğini ve kimlik fotokopim ile fakslamam istendi.

Tüm dediklerini yaptım defalarca faks çektim yok eksik, yok kimlik okunmuyor dediler ve geri ödemeyi yapmadılar. Sürekli aradım iadesi için ve henüz araştırılıyor dediler (neyi araştırıyorlarsa fazla ödenen paramı istiyorum) taki bu araştırma sonraki fatura kesim tarihinde son buldu.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda mükerrer olarak yapmış olduğunuz Temmuz dönem faturanızdan mahsup edildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön