23 Şubat

Vodafone Fazla Ödeme Alındı!

21.02.2018 son ödeme tarihli olan hattımın ödemesini 20.02.2018 tarihinde farklı bir bankadan sesli yanıt sisteminiz ile ödemiş bulunmaktayım. Fakat eşimin otomatik talimat verdiği ING Bank'tan 21.02.2018 tarihinde tekrar ödeme alınmıştır. Fazla ücret alınan ‘91.90’ tutarındaki ücretin tekrar eşimin hesabına acil olarak yatırılmasını talep ediyorum. Konu ile ilgili acil geri dönüş bekler, aksi takdirde yasak haklarımı kullanacağım.

Yunus 439 Okunma

Cevaplar

 • Yunus26 Şubat

  İstediğiniz bütün belgeleri göndermeme rağmen sorunumu hala çözmediniz! İlgili mercilere kadar şikayetimi dile getireceğim!

 • Yunus25 Şubat

  Mükerrer ödememi yapmayan Vodafone!

 • Yunus25 Şubat

  Acil olarak bana dönüp sorunumu çözün! Aksi takdirde konuyu avukatıma devredip hukuki işlem başlatacağım.

 • Yunus24 Şubat

  Siz ne biçim insanlarsınız ya! Daha karşındakiyle nasıl konuşmasını bilmeyen birinin beni araması? Siz bizle dalgamı geçiyorsunuz! Beni ve eşimi düzgün bi üsluplu birisi arasın ben bunu kabul etmiyorum! Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mu! Sorunum hala çözülmedi! Aksi takdirde ben ne yapacağımı biliyorum.

 • Yunus22 Şubat

  Bununla birlikte üzerime 6 tane Vodafone üzerine hatlarım var acil ücret iadesi yapılıp dönüş yapılmaması takdirde hepsini iptal edip bütün hatlarımı taşıyacağımı belirtmek istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön