06 Mayıs 2013 #1779846

Vodafone Fazla Ödeme!

5376*6273* numaralı Vodafone abonesiyim. Kredi kartımdan telefon faturam otomatik ödeme talimatı mevcut ve bu ay içinde iki kez tahsilat yapılarak 153,60 TL alacak bakiyem var. Çağrı merkezinden F. N. hanım ile görüşmem de bu tutarın iade olmayacağını ve sadece önümüzdeki ay ki faturadan düşüm yapabileceklerini ilettiler. Bu tutarın acil olarak iadesini istiyorum.

Serkan 17 Okunma

Cevaplar

  • Serkan07 Mayıs 2013

    Bu şikayetime istinaden hattım üzerindeki taahhüt süremi ve taahhüt bozum ücretini lütfen belirtin. Hattımı farklı operatöre taşıyacağım. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kredi kartından yapılan mükerrer ödemenin iadesini bankanızdan talep edilmesi ve ödemenin iptal edilmesi gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön