22 Şubat 2013

Vodafone Fazla Gelen Fatura ve Müşteri Hizmetlerinin Tavrı!

Yurtdışına çıkmadan önce müşteri hizmetlerini aradım ve yurtdışında konuşma paketleriyle ilgili bilgi aldım.30 dk konuşma benim için uygun olduğunu belirttim ve hattıma tanımlattım. Yurtdışında internetimin kapalı olacağını ve herhangi bir ücret internet için ödemeyeceğim söylenildi.


Yurtdışına vardığımda ilk gün internet çalışmıyordu fakat ikinci gün olduğunda birden maillerimi almaya başladım.Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve hemen interneti kapatıyoruz denildi.


Sonuç olarak Türkiye ye döndüğümde normal faturamın 2 katı üzerinde faturayla karşılaştım.Müşteri temsilciliğini aradığımda pervasızca konuşmalara maruz kaldım.Taahhütüm bitsin hemen kapattıracağım.

Ramazan 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.02.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. "Abone memnuniyeti" kapsamında hattınıza iade sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Ramazan25 Şubat 2013

    Cevabınız 1 yıl sonra gelir artık....

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön