20 Ocak 2014 #2242370

Vodafone Fazla Faturayı Vergi Deyip Geçiştirdi!

Ben Vodafone Red kampanyasını kullanıyorum tarifem ev, iş ve Vodafone'lularla sınırsız Avea ve Turkcell'e 1000 dk. konuşma her yöne 1000 sms ve 2 Gb internet 70 TL idi.
Bu saydığım limitleri hiç aşmadığımdan %bir milyon eminim (belgeli) zaten en çok konuştuğum hat Vodafone o da dediğim gibi sınırsızdı.


Her ay bana gelen fatura tutarı 75 TL'nin altına hiç düşmedi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda vergi deyip geçiştirdi. Aradaki fark tarifemde ve faturamda neden gözükmüyor?

Selami 55 Okunma

Cevaplar

 • Selami14 Nisan 2014

  Şimdi bana kampanya üstüne kampanya m

 • Selami15 Şubat 2014

  şikayetime vermiş olduğunuz cevabı bugün görme fırsatı buldum dolayısıyla aradığınızı şimdi öğrendim söylediğiniz gün ve saatlerde vodafone kurumsal numarasından aranıldığımı görmedim ve kaydına da rastlamadım herhangi bir numaradan aramış iseniz de işim gereği her telefon numarasına mesai saatleri içerisinde cevap veremiyorum Uygun bir zamanda yada mesai bitiminde dönüş yapıyorum şunu da belirtmekte yarar var, ulaşamadığınızı düşünerek söylüyorum bu konuyu belirten bir sms tarafıma gönderilmiş olsaydı ben yine dönüş yapardım sonuç olarak ben başka bir operatöre geçtim amacım ödediğim üç beş lirayı geri almak değil hakkımın gasp edilmesini duyurmaktı benim durumumda olanları daha bilinçli düşünmeye sevk etmekti onun dışında sizden hiçbirşey beklemiyorum ayrıca hakkımı da helal etmiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 04.02.2014 tarihin de saat 16:04 de ve 05.02.2014 tarihin de saat 10:26 da ve 06.02.2014 tarihin de saat 13:36 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön