13 Şubat 2013 #1628259

Vodafone Fazla Faturalandırma!

Yıllardır kullandığım Vodafone faturalı hattımdan çıkış yapmak istediğimde müşteri hizmetlerinin ilgisizliğini ve müşteri odaklı çalışmaktan ne kadar uzak olduklarını görebildim.
Bulunduğum kampanyadan çıkmak istediğimde müşteri temsilcisi tüm vergiler,kampanya cayma bedeli ve son fatura bedeli dahil 170 lira ödemem gerektiğini bana bildirdi ve onayladı.
Sonrasında gelen fatura bedeli 212 lira oldu. Müşteri temsilcileri ile defalarca görüşmelerimin sonucunda hepsi fatura detayını farklı farklı açıkladı.Ayrıca faturasız hatta geçtikten sonra kontör ile satın aldığım mesaj paketi faturalı hattıma yansıtılmış.Bu nasıl bir hizmet kalitesi ?

Çiğdem 92 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem13 Şubat 2013

    .Ayrıca faturasız hatta geçtikten sonra kontör ile satın aldığım mesaj paketi faturalı hattıma yansıtılmış.bunla ilgili nasıl bir açıklamanız var acaba?10 ocakta faturalı hattan faturasıza gectim ve 20 tl yükleyerek sms paketi aldım.bunun ücreti kontör olarak kesildi.siz bunu tekrar faturalandırmışsınız.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya girişi sırasında imzalamış olduğunuz taahhütnamede cayma bedeli hakkında detaylı bilginin mevcut olduğu ve tarafımızca faturanıza müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz.Faturanıza cayma bedeli,toplu süre kullanım ücreti ve ilk tesis verginizin kalan taksit tutarı yansıtılmış olup,vergi tutarına tarafımızca müdahale yapılamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön