03 Şubat 2014 #2272926

Vodafone Fazla Fatura Yansıttı!

Vodafone hattımı 2 yıldan fazla süredir kullanmaktayım. Her ay ödediğim düzenli ödemem 24.40 tl fatura iken ocak ayı faturası 49.40 tl gibi bir rakam geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda "siz faturanızı yatırın gerekli indirim yapılacak" dendi fakat halen çözüm bulunamadı.


Ücretin yüksek gelmesinin sebebi sözde benim 23 aralık tarihinde sözleşme yenilemiş olduğum söyleniyor, fakat ben bu süreçte böyle bir taahhütte bulunmadım.


En kısa sürede tarafıma dönülüp faturayı düzeltilmesini taahhüt etmekteyim.

İlker 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön