20 Haziran 2013

Vodafone Fazla Fatura Tutarı!

Son 2 aydır paketin hattıma yüklendi mesajı geliyor. Bende konuşmaya başlıyorum. Ertesi gün bakıyorum ki fatura tutarı uçmuş gitmiş. İnceleneceğini söylediler 10 gündür ses seda yok. Bu ayda aynı sorun 35 lira gelmesi gereken fatura şuan 66 lira ve güncel görüşme detayımdaki yanlış tutarlarda dahil tüm tutarları topladığım zaman 66 lira tutmuyor.

Yine aradım aynı sorun için Faturanın kesilmesi gerekiyormuş inceleme başlatmak için . Geçen aydan daha sonuç çıkmadı. Vodafone'a geçerken de aynı sorunlar olmuştu.

Erkan 50 Okunma

Cevaplar

 • Erkan13 Şubat 2014

  Vodafone Yaklaşık 2 aydır sorunumu çözemedi. Sorun yok diye geri dönüş yaptılar. Gözlerinin içine soktum sorunları maille hala dönüş yapmadılar.Sorunu tekrar inceliyeceklerini söylediler hala ses seda yok.

 • Erkan26 Aralık 2013

  Vodafone Yine Aynısını Yapıyor . Sizin İşleyişiniz yüzünden bu ayda faturam kabarık gelecek.Sizin hatanız olan bu proplemi faturama yansıtmamanızı istiyorum .

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön