13 Mayıs 2013 #1793565

Vodafone Fazla Fatura Tutarı!

2 ay önce Vodafone'un her yöne 1500 dk 30 TLlik kampanyasına geçtim.bu ay ki faturam 297 TL geldi.müşteri hizmetlerini aradığımda bana 160 TL lık bir konuşma asım ve 27 TLlik de sms aşımı yaptığımı söyledi ve bu yüzden faturamın 297 TL geldiğini söyledi.bu durumla ilgili şikayet kaydı alındı ancak sadece sms tutarını yanlış hesapladıkları için 27 tl lık bir iade yapacaklarını belirttiler.


Faturamın ayrıntılı dokümanını görmek istediğimi ve e-mail yoluyla bana yollamalarını istediğimde bunu yapamayacaklarını ancak Vodafone online servisinden ayrıntılı dokümanı göreceğimi söylediler. online servisten baktığımda konuşma asımımın 160 TL değil yaklaşık 30 TL olduğunu gördüm.durum hala düzeltilmiş değil.

Fikriye 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506248xxxx numaralı hattınıza alacak girişlerinin yapılmış olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön