29 Ağustos 2013 #1982997

Vodafone Fazla Fatura Ödetmeye Çalışıyor!

Vodafone'dan 24 aylık kampanya ile bir telefon aldım. 24 ayın bitmesine bir gün kala Vodafone'a başvurduğumda çıkamayacağımı çıkarsam cayma bedeli ödeyeceğimi ve bir gün sonra çıkabileceğimi söylediler. Bende sözleşme bittikten hemen sonra başka bir kampanyaya geçtim bana 2 fatura birden göndermişler.


Neymiş 24 ay bittikten bir ay sonra geçecekmişim. O zaman iki fatura olmayacakmış bunu bana söylemediler. Şimdi de çift faturalandırıyorlar. Benim elimi ayağımı bağlıyorlar fazla para talep ediyorlar.

Gürol 33 Okunma

Cevaplar

  • Gürol27 Mayıs 2014

    size cevap bile vermemek lazım

  • Gürol27 Mayıs 2014

    yaklaşık 15 senedir vadofonluydum hem beni ve alilemi kaybettiniz.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Web sitemiz / My Vodafone üzerinden tarife değikliği yaptığınız menüde ""uyarı"" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ifadesi yazılı ve açık olarak yer almakta olup, bu nedenle faturanıza yönelik herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön