19 Eylül 2013 #2019448

Vodafone Fazla Fatura Kesti!

Vodafone hattımda sms tanışma paketi yüklüyken bu paketi iptal edip her yöne sms paketi aldım ve hattıma yüklendiğine dair mesaj bana ulaştı. Fakat bu ay ki faturam 600 TL geldi ve çağrı merkeziyle görüştüğümde hattıma yüklendiğine dair mesajın gönderilmediğini sadece talebimin alındığına dair mesajın gönderildiği yazıyordu.


Her ay 100 TL ye yakın ödediğim fatura 600 TL oldu bir anda. Mantık olarak ben neden her ay 100 TL gelen faturayı bir sürü mesaj atarak 600 TL'ye çıkarayım?

Ramazan 34 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan19 Eylül 2013

    sonuç aynı hala bir çözüm yok. Eğer olumlu bir sonuç çıkmazsa tüketici mahkemesine başvuruda bulunucağım.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön