12 Eylül 2013 #2007433

Vodafone Fazla Fatura Kesip Geri Ödemiyor!

23 Ağustos 2013 10:16 tarihinde şikayet konusu açtım fakat sorunumu neredeyse 1 ay oldu çözmediler.


Telefon aldım 23.05.2013 tarihinde 2 ay 250 mb promosyon internet verdiler 23.05.2013 tarihinde başlaması gerekiyordu. Bu promosyonun fakat telefonu 03.08.2013 tarihinde almış olarak kaydetmişler yanlışlıkla promosyon tarihini de 03.08.2013 tarihinde başlattıkları için internet paketim yok gözüküyor.


Bu yüzden Vodafone'dan fazla fatura geldi. Bunun iadesini istedim fakat 1 aydır uğraşıyorum hala hatalarını düzeltmediler.

Selcuk 49 Okunma

Cevaplar

  • Selcuk07 Ekim 2013

    30'a yakın müşteri hizmetlerini aramışımdır. 2 defa işten izin alıp bayiye gittim ve sonunda hatanızı kabul ettiniz. insanlar işi gücü bırakıp sizi yaptığınız hatalar yüzünden ya fazla para ödeyecek yada benim gibi uzun süre uğraşacak böyle hizmet anlayışı olamaz. taaddüt bitsin sizinle bir daha asla çalışmam.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön