12 Şubat 2013

Vodafone Fazla Fatura Gönderdiler!

053346022** numaralı hattımı türkcelle geçiş yaptırdım. Vodafone son bir kez fatura gönderdi ve faturada vodafone müşteri hizmetlerini arama başına 40 kuruş tutar yansıması yerine her aramam konuştuğum dakika ile hesaplanarak 7 lira 2 lira 8 lira 6 lira vs tutarlar yansımıştır. Bu tutarların hesaplanarak düzeltilmesini, fazla alınan ücretin faturamdan düşülmesini istiyorum.

Bekir 46 Okunma

Cevaplar

 • Bekir04 Haziran 2013

  şuanda türkcelle geçiş yaptım ve sizleri tüketici haklarına şikayet ettim. fazladan almış olduğunuz 26 lirayı tespit ettiler başvurumu yaparken. konu ile ilgili dönüş yapacağım sizlere.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, şikayet sonucu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Bekir12 Şubat 2013

  bu şikayet için beni aradılar ve böyle bir tutar yansımadığını söylediler. cep merkezdeki şahısta gel ben sana cebimden vereyim ne kadar fazla almışlarsa dedi bana. terbiyesizliğe bakın. wodafone müşteri hizmetleride 2 lira tarafınıza ödeme yapalım dedi terbiyesizler. taahhütlü telefon kampanyasından çıkmamın ücreti 266 lira diye söyleyen bayan, fatura geldiğinde 276 lira onun ücreti demeleride ayrı bir utanç verici durum. tüketici sorunları hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön