19 Mart 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Ayı 19'unda % 100 kullanım haklarımı bitirdiğim mesajı geldi fakat % 80 mesajı gelmedi. Ayrıca 21'inde kullanım haklarım yenileniyor 2 günde 160 tl'lik bir aşım yaptığım söyleniyor. 210 liralık bir fatura çıkmış ve 10 gündür çözümleyemedikleri halde bir de hattımı kısıtladılar. Hiçbir dönüş yapılmıyor tarafıma.


Ayrıca Vodafone çağrı merkezi çalışanlarının biri 2 iş günü içinde çözümlenir dedi; diğeri 15 gün diyor ve diğeri neden 2 iş günü dedi diye sorduğumda, bilgi sahibi değildir konuştuğunuz çalışanımız dedi. Bu nasıl bir kurumsallık bilgisiz kişiler neden çalıştırılıyor o zaman?

Bahriye 86 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. ve 04.04.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön