20 Şubat 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone eş dost kampanyasına üyeyken faturam fazla geldiğinden Vodafone bayisinin tavsiyesi üzerine ek internet paketi aldım. Hakkım olan 1gb internet tarafıma yüklenmedi.


Defalarca aramama rağmen tüm kayıtlar mevcuttur. Bir sonuç alamadım hatta kendilerine gelecek faturaya itiraz ettiğimi bildirdim ve şu an 90 TL fatura geldi.


Yıllardır Vodafone kullanıcısıyım bir çözüm bulunamadı, kullanmadığım internet bana yükletildi. Şu an başka operatöre geçmiş bulunmaktayım, umarım gereği yapılır artık daha duyarlı ve ilgili olunur. Çünkü bıktırdılar beni müşteri hizmetlerine derdimi anlatmaktan.

Derya 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24/02/2014 15:00:05 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön