14 Şubat 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Benim hattım 2250 dk. 44,00 tl idi (ayrıca ben hiç 44 tl. ödemedim hep 48 ve ya daha üstünü ödedim) Benim anlaşmam ocak ayında bitmiş ve bana mesaj göndermişler ne bileyim her gün tonlarca mesaj geliyor bakmadım. Kendiliklerinden ben 750 dk'lık bir tarifeye geçirmişler. Tabi ben 2250 dk. diye görüşmeye devam ediyorum. Bana bir mesaj size ara fatura çıkardık 430 tl. Bu kadar olur mu hepimiz ev çocuk geçindiriyoruz. İnsan neden 100 tl iken değilde 430 tl olunca ara fatura çıkartır? Ben dilekçe faxlıyorum yine kimse beni aramaya tenezzül etmiyor. Bir mesaj sorun yok. Arıyorum bana yazılı cevap verin hukuk yolunu arayacağım diyorum. Bana cevap vermiyor Vodafone!

Sirri 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Sirri17 Şubat 2014

    542 ARADIM MÜŞTERİ HİZMETLERİNİZ BİZİM YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK DEDİLER AYRICA SİZ BENİ BU KONUDA BİR KERE BİLE ARAMADINIZ BU CEVABINIZ KABUL ETMİYORUM BANA GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜLÜK ETTİNİZ EVLADIMIN EKMEK PARASINI YEDİNİZ

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön