13 Şubat 2014 #2291892

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone'un devreden ekstra tarifesini taahhütlü olarak kullanmaktayım.Taahhütlü ücreti 39 tl dir. Ancak Şubat ayı faturası ile tarafıma yansıyan 58.3 TL'dir.Tarifenin özelliğinde bulunan 500 Mb internet hakkım olmasına rağmen müşteri hizmetleri internet kullanmışsınız onun yansıması şeklinde bir cevap vermiştir. Vodafone insanlara verdiği taahhüdü fazlası ile evet ücret fazlası ile yerine getiriyor.Faturamın incelenmesini ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Akif 32 Okunma

Cevaplar

 • Akif02 Mart 2014

  müşteri hizmetleri ıkı kez arada suanki numaramdan vodafone hattımdan seste problem oldu iki sefer tarafıma hiç bir bilgi verilemeden tekrara irtibat sağlanacak dendi kapandı hala bilgi verecek...ulaşılmadı diyor.kendi şebekenizin teknik arızasından dolayı ulaşamadığınız bi gercekken neden sanki benden kaynaklı ulaşılamadı seklınde yorum yazıyorsunuz....hatalarının ustünü kapatmaya çalısıyorlar

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.02.2014-17.02.2014-18.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Akif14 Şubat 2014

  bana geri dönüş yapılmadı.bu operatör böyle bir operatör işte

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön