30 Ocak 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone'dan faturam kesildiği gün Duran Ekstra tarifesine geçiş yaptım. Bir önceki ay da fatura kesim tarihimi ayın 6'sından 21'ine aldırdım. Dolayısıyla yeni fatura kesiminden 15 gün sonra yeniden fatura kesecekti. Pakete geçtiğimde Vodafone bana geçiş yaptığım paketin yarısını, yani 250 dk konuşma, 250 sms ve 250mb interneti hattıma yükledi ve faturamın buna göre kesileceğini sms ile bildirdi. Paketimi (3.55 tl internet kullanımı hariç) aşmama rağmen 24.20 tl'lik fatura çıkarmışlar. Müşteri hizmetleriyle görüşmemden de pek sağlıklı ve anlaşılır bir sonuç çıkmadı. Şimdi soruyorum bu faturada neden paket fiyatına yakın bir rakam çıktı?

Umut 94 Okunma

Cevaplar

 • Umut'un Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

  Vodafone müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucu sağlıklı ve net bir bilgi edindim. Sorunum çözüldü teşekkür ediyorum.

 • Umut06 Şubat 2014

  Açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön