29 Ocak 2014 #2263263

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone bayiden cep avantaj 500 tarifesi ve 1 gb internet kampanyasına 20 TL ödemek karşılığında katılım sağladım. Kampanyadan birinci ayımın dolacağı gün faturasız hatta geçtim 1 yıllık taahhüt imzalamıştım ; çekmediği için faturasıza hatta geçtim . Üzerine faturam geldi 65 tl'lik bir tutar normalde gelmesi gereken tutar 20 TL kampanya ücreti ve 20 TL taahhüt iptal bedeli yaklaşık 40-45 TL fatura yansıması gerekirken yüksek fatura gönderiliyor.


Çağrı merkezini aradım 6666 servisi özel kullanım olarak iletildi halbuki 6666 servisi Vodafone freezone sinema için şifre alınan servistir kullanım ücreti 40 krş tur. Bana 22 TL tutarından ücret yansıtıldığını iletildi.

Ece 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön