23 Ocak 2014 #2251441

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

7.ayda dondurulan ve hala servis dışı olan Vodafone hattıma 7.aydan beri sadece telefon taksidim olan 26 TL fatura gelmekteydi fakat bu ay 26 TL gelmesi gereken faturam 79 TL gelmiştir. Vodafone'da sürekli aynı sorunları yaşıyorum.


Fatura fazla gelir sonrasında da fatura iadesinde sorun yaşanır, insanları sürekli uğraştırıyorlar. Kendi hatalarının bedelini de kullanıcısına çektiren bir operatör


Fazla alınan faturamın iadesinin hesabıma yatırılmasını rica ediyorum.Aksi halde hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Burcu 59 Okunma

Cevaplar

  • Burcu17 Şubat 2014

    Herhangi bir geri dönüş yapılmadı İtiraImın sonucunu ben arayıp öğrendim Fakat tam olarak bir düzeltme söz konusu değil Müşteri temsilcilerinizden sadece bazıları gerçek anlamda yardımcı oluyor!!! 26tl lik faturam 79tl geldi düzeltme 53tl olması gerekirken 40tl Böyle bir saçmlık olamaz

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön