08 Mayıs 2013 #1786508

Vodafone Fazla Fatura Geldi!

Ben bu firmayla her ay aynı şeyi yaşıyorum şikayetimi yineliyorum. Her ay tekrar iade yapıyorsunuz yine 1 ay önce gelen faturam fazla geldi ve yine müşteri hizmetlerinizi aradım 1 aydır sonuç yok yazık ya ciddiyet yok,bilinç yok muhatap yok hep aynı kişiler aynı şeyleri söylüyor ama çözüm 1 aydır yok şu sorun çözülsün.Vodafone u bırakmanın zamanı geldi.

Ezgi 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın E***** C***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapıldığı ve iade işleminin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön