21 Ocak 2015

Vodafone Fazla Fatura Bedeli!

Vodafone'daki numaramın taahhütüne 1 hafta kala Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm, kendilerinden taahhütümün bittiği an beni kontrolü hatta çevirin dedim. Sanki bunu dememişim gibi talebimi ilettiğimin ertesi gün kontörlü hatta geçirilmişim bunun üzerine kontör yüklemeden görüşememe durumu ortaya çıktı.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini kerelerce arayarak ses kaydımın dinlenmesini talep ettim, en son kendilerinden kaynaklı bir hata olduğunu görüşme yapamayacağım bir haftalık süreyi dönem faturamdan düşeceklerine dair bana hem mesaj geldi hem sözlü iletildi. Bunun üzerine hattımı başka bir operatöre taşımak istediğimi taşıma yapmam durumunda bana maliyet çıkmayacağını ilettiler ancak çıktı.

Gazanfer 1.349 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön