15 Ağustos 2013

Vodafone Fazla Fatura!

Yaklaşık 2 ay önce taahhütümün bitmesine yakın Vodafone'dan aradılar. Aynı fiyattan bugün onaylamak kaydıyla 1 sene daha Vodafone'da kalmak şartıyla konuşabilirsiniz dediler. Düşüneceğimi ve aynı numaradan dönebileceğimi sorup onay aldıktan sonra telefonu kapattım ve 10 dk sonra aradım ve onayladığımı söyledim.


Fakat faturama baktığımda indirimsiz fiyatı gördüm 35 TL ye onay vermeme rağmen 45 TL fatura tutarını görünce Vodafone'u aradım ve izahım sonucu 35 TL'ye onay verip vermediğimi sordular. Onay verdikten 2 hafta sonra fatura tutarına baktığımda 71 TL olduğunu gördüm. Vodafone bunu sorduğumda anlık tarife değişikliği yaptığımı söylediler. Yani Vodafone'un hatasını ben ödedim gereğinin yapılması dileğiyle...

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 507750**** nolu hattınıza yönelik incelemelerde, kullanmış olduğunuz abonelik paketi gereği tarife değişikliği yaptığınız tarih itibariyle çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin ilk tarife için tamamı,seçilen tarife için kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kalan güne göre hesaplanarak eklenmektedir. Kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön