03 Eylül 2013 #1991287

Vodafone Fazla Alınan Fatura Tutarının İadesi Yapılmadı!

53882*** numaralı hattımla alakalı fatura itirazıma karşılık 485 lira iade etmeyi kabul ettiği halde 17/08/2013 tarihinden bu yana daha ödemeyen Vodafone'yi kınıyorum. 4. gün içinde ödenecek diye mesaj atıp hesaplarımı kontrol ettiğimde ödenmeyen 542'yi aradığımda da kaydınız 26/08/2013 tarihinde daha ödenmedi iadem diye aradığımda kaydınız açık ödeme yapacaktır diye oyalıyorlar. Benden 2 günde aldığınız haksız paramı 47 gündür vermeyen Vodafone'yi kınıyorum, paramı istiyorum.

İhsan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işleminizin başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön