30 Temmuz 2013

Vodafone Faydalanmadığım Hizmetleri Faturama Eklemiş!

Vodafone şirketi son iki aydır faturama 3. parti hizmetleri adı altında onayım dahi alınmadan üye yapıldığım bir takım " melodi" veya " Hot TV " gibi hizmetleri veren Fixmobi ve Flycell gibi ne olduğunu dahi bilmediğim firmaların faturama eklediği ve faydalanmadığım hizmet ücretlerini ödemek zorunda bırakmıştır.


Bu konuda 3 defa yazılı 2 defa da telefon görüşmesi yapmama rağmen bana sadece " sms " ile geri dönerek " ücretlendirme hatası " olmadığı belirten Vodafone firması beni zoraki bir şekilde bu kullanmadığım ve onayım olmadan abone edildiğim hizmet ücretlerini ödemeye zorlamıştır.
Vodafone'dan " abone onay mesajlarımı " istememe rağmen Vodafone " onay mesajlarını " bana gösterememiştir.

Cüneyt 198 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt24 Ekim 2013

    Bana 2 ay 45 TL fazladan 3. parti hizmet adı altında fatura ek ücreti çıkaran Vodafone (Telsim ) kınıyorum, uzak durulması gereken bir firma.

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,533425****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Haziran ve Temmuz dönemine ait faturanız incelendiğinde özel servis kullanımınızdan kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır . Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. 533425****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kısa numarası 6669 ile hizmet veren Codec firmasına ait servis kullanımı olduğu görülmüş olup,abonelik iptalinin sağlandığı tespit edilmiştir.Kullanılmaması durumunda ücretlendirilmeyeceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7gün Sabah 08:00-20:00 saatleri arasında 02129873016 numara üzerinden Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön