16 Eylül 2013 #2013714

Vodafone Faturayı Zorla Ödetti!

Benim aylık konuşma paketim her yöne 500 dakika Vodafone müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı beyefendi Vodafone'da bir sene kalma sözü verin ayda 5 TL'ye 250 dakika tarifenize ekleyelim dedi bana bende onayladım iki defa onay aldı benden onay mesajı geldikten sonra konuşabilirsiniz dedi mesaj geldi konuştum şimdi bana 214 TL fatura geldi.


Arıyorum 500 dakikayı geçmişiniz diyorlar yedi yüz küsür dakika konuşmuşum. Konuşmalarımız kayıt altına alınıyor demesini biliyorsun Vodafone ben asgari ücretle çalışan biriyim şikayet dilekçesi gönderdim 15 günü geçti dönmedin. Mecbur ödettin parayı hattımı kestin.

Eray 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında 23.07.2013 tarihinde tarafınıza yapılan kampanya sunumunda, tarafınızdan verilen onay ile kampanya girişi denendiğinde numaranız kara listede uyarısı çıktığından dolayı işlem sağlanamadığını iletmek isteriz. Tarafınıza gönderilen sms ile işlemin yapılamadığına dair bilgi verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön