16 Nisan 2014

Vodafone Faturayı Şişiriyor!

Vodafone faturalı hattı yıllardır kullanıyorum. Normalde her ay vergiler dahil 40-50 tl fatura geliyor ama nisan 2014 faturası 161,90 tl geldi. Faturayı incelediğimde 89,20 tl'sinin gprs data kullanım bedeli olduğunu gördüm. Ben telefonumdan nadir internete bağlanırım çünkü evimde internetim sınırsız ,detayı incelediğimde hemen hemen her gün internete girdiğim ve günde en az 7-8 kere giriş yaptığım yazılı , oysaki böyle bir şey yok. Bu gelen faturanın düzeltilmesini talep ediyorum aksi takdirde sizleri tüketici mahkemesine vereceğim.

İlke 76 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • İlke21 Nisan 2014

  büyük bir firma gibi görünmesine karşı müşteri odaklı olmayan bir şirket

 • İlke21 Nisan 2014

  şu zamana kadar konu ile ilgili firma tarafından aranmadım

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön