08 Şubat 2014

Vodafone Faturayı Göndermek İstemiyor!

Vodafone şirketi ile müşteri hizmetlerinden son ay fatura detayını istemiş bulunmaktayım. Başta mail adresime istemiş bulunmakta olup başka operatöre geçiş yaptığım için mail adresine göndermek istememektedirler. Adresime istediğimde ise ancak kendileri faturayı 0,75 krş karşılığında adresime göndereceklerini belirtmiş olup onu da kabul ettiğim halde adresimin daha önce bulunan adrese göndermek istemiş bense adres güncellemesi yaparak yeni adresime istemiş bulunmaktayım. Ancak farklı yeni ikamet adresime gönderemeyeceklerini adres güncellemesi yapamayacaklarını belirtmiştiler ancak ben son ay fatura detayımı adresime 0,75 krş karşılığında ikamet adresime istemekteyim.

Zekeriya 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön