03 Mayıs 2013

Vodafone Faturaya Yansıyan 40 TL Fazla Ücret!

Ben Vodafone a 3.ayda esnaf tarifesi alarak abone oldum. Aylık 32 TL olması gereken fatura tutarı bugün 72,20 TL, Vodafone u aradığımda ve tutarın yüksekliğini söylediğimde bana bir yere abone olduğumu neresi olduğunu 0546 914 **** nolu telefonu arayarak öğreneceğimi söylediler. Aradığında Vodafone ile birlikte çalışan Flycell diye bir yer çıktı.


09.04.2013 tarihinde kendi isteğimle üye olduğumu ve bu parayı ödememin zorunlu olduğunu söylediler ve yapacakları bir işlem olmadığını bildirdiler. Ben bu Flycell i daha bugün öğrendim nasıl abone olacağımı anlamış değilim? Ben bu siteye 1 defa bile girmedim bırakın indirmeleri sitelerine bile girmedim.

Şafak 371 Okunma

Cevaplar

  • Şafak06 Mayıs 2013

    Ben bu siteye üye falan olmadım, faturamı indirmek için Vodafon Online sitesine hat numaramı girip şifre al bölümünden şifre talep ettim, bu sitenin ismini bile ilk defa faturada yüklü bakiye gördüğümde araştırınca öğrendim. Bu hazırlanan tuzaktan başka bir şey değildir! Ben bu siteye 40 TL ödeyeceğim 1 defa bile girip herhangi bir veri indirimim olmamıştır. Soruyorum size 40 TL ödeme yapıp abone olduğumu iddia edenler benim giripte 1 veri indirdiğimi ispatlayabilirler mi? Lütfen! Böyle saçma sapan bir uygulamayı hiç bir yerde görmedim, ayrı firma olduğu iddia edilen Flysell nasıl olurda Vodafon faturama yansır??? Madem ayrı bir kuruluş neden ödemeyi vodafona yapıyorum??? Değerli okuyucular bana hazırlanan tuzağa sakın düşmeyin dikkatli olun, boşuna birileri üzerinizden haksız kazançlar sağlamasınlar DİKKAT!

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön