21 Mart 2013

Vodafone Faturasız Hatta Geçiş!

2 yıl boyunca telefon alıp sözleşme yaptığım Vodafone gsm operatörü sözleşme bitimi olan 15 şubat tarihinde aradığımda;15 şubat tarihi içerisinde paket kullanımından çıktığımda 180 civarı bir ceza ödemem gerektiğini 16 şubatta işlem yaptırdığınızda ceza ödemeyeceğimi belirtti.

Bende 16 şubatta arayıp faturalı hattan faturasıza geçiş yaptım. Bana bir sonraki faturamda vergilerle birlikte paket kullanımında yansıtılacağı isterseniz bir ay daha kullanın o zaman geçişinizi gerçekleştirelim dendi.

Bende paket kullanımı istemediğimi 16 şubat itibari ile faturasıza geçmek istediğimi belirttim ve faturasıza geçiş yaptım. Şu an 55 tl fatura yansıtıldı.1 sn kullanmadığım miktarın düşülmesini istiyorum.

Mustafa 7.889 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Mart 2013

    15.02.2013 tarihinde arandığında geçiş işlemi yapılmıyor ceza yersiniz diye 180 tl.00.00 dan sonra ararsanız kullanmasanız da fatura yansıtırız deniyor.Bu nasıl bir şirket anlayışı kullanmadığımız pakete kullanım bedeli yansıtılıyor.tüketici hakem heyetine de başvuracağım. Turkcell de aynı durum olmuştu 14 sn de görüşmem vardı.ücret iki günde iptal edildi.demek ki 1 numara olmak farklı olmak demek. vodafone dan en yakın zamanda turkcelle geçiş yapıcam.Tüm tanıdıklarıma da durumu anlatacağım.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532778xxxx numaralı hattınızı 16.02.2013 tarihinde faturasız hatta geçişini sağlamış olmanız sebebi ile paketinizin toplu süre ücretti ve faturalı hattan faturasız hatta geçiş yaptıgınız için kullanım ücretleri yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön