23 Şubat 2013

Vodafone Faturanın Yanlış Hesaplanması!

İşim gereği sürekli yurt dışı ile telefon görüşmeleri yapıyorum.Hattımda dünya küçük opsiyonu tanımlı.Dünya küçük opsiyonu ile yurt dışı görüşmelerimi daha ucuza yapıyorum.Faturamın hesaplanırken dünya küçük opsiyonu dikkate alınmadan hesaplanmış bunun için faturam yüksek geldi (802tl).Normalde faturam 100-300 tl arası geliyordu.

Bu durumu müşteri hizmetleri'de onayladı.Faturama itiraz edeli yaklaşık 20-25 gün oldu ama her gün bu durumu müşteri hizmetlerine sormama rağmen bir cevap alamadım.Her gün fatura departmanına aciliyet bildiriyorlar hattım her 48 saatte bir kapatılıyor ve her seferinde müşteri hizmetlerini arayıp açtırmak zorunda kalıyorum.

Serhat 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminizin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön