15 Ekim 2016 #6685846

Vodafone Faturanın Yanlış E-mail Adresine Gönderiliyor

Vodafone operatöründe üzerime kayıtlı 3 adet faturalı hat bulunmaktadır. Uzun zamandır her ay telefonuma, faturanız [email protected] adresine gönderildi diye mesajlar geliyordu. Öncesinde umursamadım ama en sonunda Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda e-mail adresini teyit ettim ve kayıtlı e-mailin bana ait olmadığını her ay e-mailleri bilmediğim bir adrese gönderdiklerini öğrendim.


Vodafone araştırıp bana döndü, meğer hattı çıkaran bayi personeli kendi şahsi e-mailini yazmış, neden yazar diye aklıma bir sürü neden geldi. Sonra Vodafone ben bayiyi tanımam sorumluluk sizdedir bilgi isterken bile 4-5 güvenlik sorunu soruyorsunuz ama faturam başkalarına gidiyor bu durumdan doğacak sorumluluğu kabul ettiğinizi gösteren yazı verin dedim. Kaç gün oldu ses seda yok. Bu mudur güven? Meydana gelmiş bir hatanın bile sorumluluğunu alamayacak bir davranış göstermektesiniz...

Enes 279 Okunma

Cevaplar

  • Enes16 Ocak 2017

    Tam 3 ay olmasına rağmen ne telefondan, ne de yazılı olarak hiçbir şekilde Vodafone dönüş yapmamıştır. Harika olan hizmet anlayışınız için teşekkür ederiz... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön