21 Mart 2013 #1698795

Vodafone Faturanın Detayını İstiyorum!

Ben Vodafone nun yaklaşık 5-6 yıldır abonesiyim ve son 1. 5 yıldır da faturalı hat aboneliğim var.Yaklaşık 11 aydır işlerim nedeniyle Arnavutluk a gitmekte ve telefonumdan gerek gördüğümde orada da kullanım yapmaktayım.


Ancak Vodafone nun yılbaşında pasaport tarifesine geçtim ve bundan sonra sadece yılbaşı günü (gecesi) konuşma yapmam ve oda normalde Vodafone nun hediyesi olması gerekirken bana gönderilen faturamda herhangi bir konuşma mesajlaşma vb. kayıt görünmemesine rağmen avantaj ücreti ve gprs data yurtdışı kullanımı adı altında ocak hemde şubat aylarında yüksek faturalar geldi. 7-8 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen yanıt alamadım neyi kullanmışım bana bunun bir detayını gönderin!

Sinan 32 Okunma

Cevaplar

  • Sinan11 Nisan 2013

    vodafone yetkilisi sahsiyet, her kim isen BANA KULLANDIGIM HARCAMANIN DETAYINI GONDERRRR!!!!! ANLAYISINIZ MI KIT, OZURUNUZ MU VAR!!! BANA NE KULLANMISSAM BUNUN DETAYINI GONDERIN DIYORUM KI SIZE BUNU KANUNI HAKLARIMI KULLANIRKEN IBRAZ EDEBILEYIM. NE BICIM CIDDIYETSIZ BIR FIRMASINIZ YETER ARTIK ILLALLAH ETTIRDINIZ!! 39 DEFA NE KULLANMISIM BANA BUNU IBRAZ ET, BELGESINI GONDER, MAIL AT, TELEFONLA HABERDAR ET,...... BENDE NE KULLANMISSAM GOZLERIMLE GOREYIM ... YETER ARTIK YAAAA.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Hersey Dahil Pasaport opsiyonunun mevcut olduğu ve opsiyonda günlük 9,9 TL kullanımlarının bir kısmının yurtdışında gprs(internet)vergili,diğer kısmı ise Faturaya Basilan Opsiyon Ücret Toplamı ile yansıdığı bilgisini aktarmak isteriz.Hattınız ile ilgili yurtdışı kullanım adetinin 39 olduğu ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.Yapılan görüşmelerin kullanıcı tarafından kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin Vodafone Cepmerkezi,Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail),Sesli Yanıt Self Servis 7000' i arayarak, Web (Online Self Servis) ile işlem sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön