16 Eylül 2013 #2013206

Vodafone Faturamın Ücreti Arttı!

Vodafone Red tarifesindeyim. Sabit hatlar ve Vodafone'lularla ücretsiz, diğer operatörlerle 1000dk bedava, 1 Gb internet, 1000 Sms heryöne 5000 Sms Vodafone msj paketim var. 2 aydır Faturam 91, 92 TL gelmektedir.


Müşteri hizmetlerini arıyorum sms aşımı olduğunu söylüyorlar. Benim bu aşımı yapma ihtimalim yok. Müşteri hizmetlerinden bana telefonla ulaşılmasını istediğimi söylüyorum bana 2 aydır faturanıza yaptığınız itiraza istinaden ücretlendirmede sorun yoktur gibi mesaj atıyorlar.

Seyfi 49 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Seyfi17 Eylül 2013

  Vodafone Red Tarifesindeyim. 1000 sms her yöne sms paketim var. Her yöne sms paketlerini arkadaşlarımla kullanmak için, Vodafone operatörü olan kız arkadaşımla msjlaşmalarımızda kullanmak üzere Vodafone'lulara 5000 sms alıyorum 8 Tl karşılığında. İkiside aynı gün yükleniyor ve ben Vodafone operatörüne msj attığımda her yöne smslerimi kullandırılıyorum Vodafone tarafından. Benim parasını verip aldığım sms paketini Vodafone nasıl isteğine göre kullandırır anlamış değilim. Bir çok kez aramama rağmen bana dönüleceği söyleniyor fakat herhangi bir dönüş yapılmıyor. Vodafone hat almadan önce bu tarz yaklaşımları göz önünde bulundurun... En kısa zamanda hattımı başka operatöre taşıyacağım...

 • Seyfi16 Eylül 2013

  Tekrardan sorun yoktur diye mesaj atacak Vodafone heralde

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön