15 Eylül 2014

Vodafone Faturamın Neden Yüksek Geldiğini Öğrenemiyorum!

Vodafone Red tarifesindeyim ve aile indirimini kullanıyordum. Normalde 40-50 tl den daha yüksek olmaması gereken faturalarım her ay 60-70 tl arasında geliyordu. Kaç defadır müşteri hizmetlerini arayıp ne olup ne bitiyor diye sorgulamaya çalışıyorum ama bir türlü canlı bir insana ulaşamıyorum! Saatlerimi telefon başında derdimi birine anlatmak için harcayıp durdum..

Son faturam taahhütüm bittiği için 100 tl'ye yakın geldi. Kimseye hesap soramıyorum! konu hakkında geri dönüş sağlanıp memnun edilmediğim takdirde BTK'ya şikayet dilekçesi gönderip geçmiş faturalarımın saniye saniye tekrar hesaplanmasını talep edeceğim.

Gökhan 240 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön