22 Ocak 2014 #2249888

Vodafone Faturamın 2 Katı Ücret Çıkardı!

Ben 1 yıllık bir taahhütlü hattını kullandım ve faturadan ayrılmak istedim fakat bana 1 yıl dolmadı denildi ve 1 ay daha kalmam söylendi 1 ay daha bekledikten sonra hattımı başka operatöre taşıdım ve bana faturamın 2 katı ücret çıkarıldı.Hattınızı kapattım diye 2 katı fatura mı çıkartılıyor anlamadım?

Adem 138 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem03 Şubat 2014

  Müşteri hizmetlerinin derhal bana ulaşmasını rica ediyorum

 • Adem30 Ocak 2014

  BAYA TİTİZLİKLE DEĞERLENDİRİYORSUNUZ . OTOMATİK MESAJI YAPIŞTIRIP ARAMIYORSUNUZ . FATURA ÖDEME TARİHİM GEÇTİ. GEÇİKTİRME FAİZİMİ İŞLETİYORSUNUZ ?

 • Adem25 Ocak 2014

  Konu ile ilgili hiç bir dönüş yapılmadı. Vodafone nun MÜŞTERİ MENNUNİYETİ işte bu kadar!! Fatura ödeme tarihimin geçmesini ya da benim ödeme mi bekliyorlar galiba

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön