05 Eylül 2013 #1995885

Vodafone Faturamı Yüksek Gönderdi!

Vodafone faturalı hat kullanırken faturasız hatta geçiş yaptım ve ardından da operatör değiştirdim. Bundan önceki Vodafone fatura ücretim son kez Vodafone tarafından gönderildiğinde 40 liralık fatura 70 TL olarak geldi.


Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurduğumda ise 28 TL'lik sms gönderdiğim söylenmekte ki bu mümkün değil, faturalı hattımda sms paketim vardı ve faturasız hatta da geçtiğimde kontör yüklemem gerekirdi bu kadar bir kullanım olması için. Ayrıntılı incelenmesini istiyorum. 30 liralık fatura artısını kabul etmiyorum.

Ebru 150 Okunma

Cevaplar

  • Ebru04 Mart 2014

    10 eylülde gönderilmiş olan mesajı yeni görmekteyim. 81tl lik ödemeyi ben mi yapacağım anlamadım?

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın E***** S***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili alacak girişi yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz.Vakıfbank Sorumlu Şube: Avrupa Kurumsal Şube Şube Kodu: 423 Müşteri: Vodafone Telekomünikasyon A.Ş IBAN:TR930001500158007295293190 nolu IBAN numarasına 81,13 TL ( EFT, havale yada şubeye giderek ödeme yaptığınızda açıklama olarak ödemesi yapılan gsm no yazdırılmalıdır)ödeme sağlandığında bilgisi tarafımıza aktarılarak 21.08.2013 tarihli faturanızın ödendi konuma alınacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön