02 Eylül 2013

Vodafone Faturamı Yanlış Hesapladı!

Hattımı acil bir durumdan dolayı kapatmak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerini arayıp hattı kısıtlattım. O süreçte paket değişikliği de yaptırdım. Bana kapatma için Vodafone merkezine gitmemi söylediler. Bu süreç içerisinde gidemedim çünkü bebeğimi bırakabileceğim bir yer yoktu. 1-1, 5 ay sonra hattı kapatabildim. Bu arada hat kullanılmadığı halde fatura ödedik.


Merkeze gidecek durumu olmayan kişiler için bir seçenek olmalı paket ücreti ödenmemeli. Üstüne üstlük ücret çok yüksek gelince müşteri hizmetlerini aradım. Bana midi paketinizin yenilendiği süreçte yeni pakete geçtiğiniz için 2 paketin ücretinin yansıdığını söylediler. Faturanın düzeltilmesini istedim hesaplamada hata yok diye döndüler. Mağduriyetim 1 kat daha arttı.

Yasemin 17 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin06 Eylül 2013

  kaç yıllık müşterisini telefon ile arayıp durumu izah etme zahmetine bile katlanmadılar. Ancak ödenmemiş borç için sürekli arıyorlar. halbuki ben kapatılmış hatları hep düzenli ödeyen bir müşteriydim. Hali halihazırda da bir hattım var onu da düzenli ödüyorum. Tavırlarına çok üzüldüm. Vodafone dan beklemediğim bir davranıştı

 • Yasemin04 Eylül 2013

  Bu mudur!!! Ben sizin müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştüğümde bana paketiniz yenilendikten sonra paket değişikliğine gitmişsiniz dedi bu yüzden iki paketin ücretinin de faturaya yansıdığını söyledi. Nasıl faturam yanlış hesaplanmamış !. Hakkımı helal etmiyorum. İncelerseniz son bir yılda üzerime kayıtlı 4 vodafone hattının 3'ünü kapattığımı göreceksiniz. Son hattımı da bu cevaptan sonra kapatırım artık. Müşteri memnuniyeti!! İlgili hatta ait ücret dökümümün de mail adresime gönderilmesini talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 530491****numaralı hattınız için ücretlendirmeye yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön