27 Ağustos 2013 #1978248

Vodafone Faturamı Ödediğim Halde Ödendi Olarak Gözükmüyor!

08.2013 son ödeme tarihli faturamı sesli yanıt servisiyle telefondan kredi kartımla 03.08.2013 gecesi ödedim. Ödeme esnasında hat sizin tarafınızdan düştü.O tarihten itibaren gerekli makbuz, dilekçe, fax yoluyla beyan etmeme rağmen üstüne her gün çağrı merkezine sorunun çözülmediğini belirtmeme rağmen halen faturam ödenmedi olarak gözükmekte.


Tek aldığım cevap ise lütfen bekleyiniz incelemeye alacağız. Vodafone çağrı merkezi not düşüyoruz diyorlar artık bıktılar. Benden ama bir üst kanal sorunu, çözecek merci herhangi bir işlem yapmıyor. Bu süreçte sorun giderilmediği gibi bir de üstüne hattımı kısıtlıyorsunuz. Her akşam müşteri hizmetlerini arayıp manuel olarak açmakla uğraşıyorum.

Barış 51 Okunma

Cevaplar

 • Barış02 Aralık 2013

  Bu işlem tam 2 ay sonra sonuçlandı tüketicilerin dikkatine...

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , 543604****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz incelenmiş olup,gerekli düzeltmelerin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Barış31 Ağustos 2013

  şikayet kaydım 14/08/2013 te oluşturuldu halen çzöümlenmedi. mail yada 542 yi arayın bildirin sıkıntınızı diyorsunuz. ben zaten bildirdim. yasal süreç 15 gün çoktan doldu sorun hala çzöülmedi.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön